دهکده زند ، راه زندگی سالم

از دیرباز توجه به سلامت غذا و خوراک از اهمیت بالایی برخوردار بوده و حتی در ادیان گوناگون به این مهم پرداخته شده است.

از زمان استفاده از مواد نگهدارنده در مواد غذایی، بحث های گوناگونی پیرامون مضرات این مواد به وجود آمد و با مشخص شدن استفاده از روغن پالم، مخصوصا در محصولات لبنی، این موضوع به اوج خود رسیده و بدین جهت استقبال مردم از مواد طبیعی و ارگانیک بیش از پیش شده است.

ما عمیقا بر این باوریم که ایمنی و کیفیت محصولات طبیعی و محلی می بایست از مزرعه  به عنوان مبدأ  آغاز گردد و تعهدمان بر این باور شامل  همه مراحل تولید از مزرعه تا یخچال می باشد.

برای تحقق این باور و تعهد  تمامی محصولات لبنی خود را از بهترین گاوداری های صنعتی استان قم  که با بالاترین سطح چربی و تغذیه مناسب همراه با رعایت مسائل بهداشتی تولید می‌شود، تامین می کنیم که در فرآیند تولید این محصولات، حتی در تغذیه ی دام ها از هیچ مواد شیمیایی و غیر طبیعی استفاده نمی گردد.

اهداف مجموعه دهکده

مجموعه دهکده زند در سال 1395 در زمینه تولید و توزیع محصولات طبیعی و محلی شروع به خدمت رسانی به هموطنان عزیز نمود. رسالت مجموعه دهکده شامل موارد زیر می شود.

عرضه فراورده های غذایی سلامت محور و طبیعی

عرضه محصولات طبیعی با نامی که ناخودآگاه در ذهن مشتری طبیعی بودن و محلی بودن را القا می کند برای فردی که در دوره ای زندگی می کند که همه محصولات غذایی آغشته به مواد نگهدارنده و شیمیایی است و هر روزه در معرض پیام های بهداشتی درباره بیماری های حاصل از این نوع محصولات است بسیار ترغیب کننده است.

تلاش مجموعه زند همواره ارتقای سطح سلامت جامعه بوده و در این راستا محصولات خود را از برترین گاوداری های مطرح استان قم تهیه میکند که  تمام محصولات براساس معیارها و استانداردهای سلامت و کیفیت، کارشناسی و تضمین می شوند و تمام محصولات عاری از هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده است و همچنین استفاده از علوفه تازه طعم بسیار مطبوعی بر محصولات این گروه بخشیده است.

ایجاد و توسعه کسب و کارهای خانگی و روستایی

امروزه کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد در سراسر جهان محسوب می شوند. مجموعه دهکده نیز در راستای حمایت و توسعه ی مشاغل خانگی تمام محصولات خود را از برترین گاوداری های استان قم تامین می کند تا از این طریق ضمن برخورداری از تازه ترین و باکیفیت ترین محصولات، بتواند منجر اشتغال زایی و بهبود وضعیت اقتصادی منطقه شود.